שיטות להגדלת חזה

צוות Medicalist ניתוחים פלסטיים רוצה להגיב ?  

גודל החזה של האישה הוא חשוב, בניגוד למה שרבים חושבים. בתקופה הנוכחית חזה גדול נחשב יפה ולא לחינם יש שיטות רבות להגדיל את החזה, כמו הגדלת חזה  בניתוח, הגדלת חזה בהזרקה, הגדלת חזה באופן טבעי ועוד.
כיום, אידיאל היופי הנשי הוא חזה גדול וככל שהוא גדול יותר כך הוא יפה יותר, ולכן הגדלת חזה הוא דבר נפוץ מאוד. חזה גדול משפיע על תחושת הנשיות, הביטחון העצמי של האישה וכתוצאה מכך גם על איכות החיים ומידת ההצלחה שלה בכל תחום.

שיטות להגדלת חזה

ישנן כמה שיטות שונות להגדלת חזה, הנה השיטות המרכזיות אשר מנתחים פלסטיים בישראל מיישמים במרפאות ובבתי חולים :

  1. הגדלת חזה על ידי ניתוח – מאז הניתוח להגדלת חזה הראשון שבוצע בסביבות המאה ה- 19, נמצא בשנות ה-  40 של המאה ה – 20 חומר בשם סיליקון שאיתו משתמשים עד היום בכל ניתוח להגדלת חזה.במהלך ניתוח הגדלת חזה מתבצע חתך בכל אחד מהשדיים שדרכו מחדירים שתלי סיליקון מיוחדים שנותנים לחזה נפח ויציבות. הניתוח אינו מסובך ונמשך שעתיים לכל היותר תחת הרדמה כללית.שתלים להגדלת חזה מיוצרים מחומרים איכותיים והם יכולים להגיע בשתי צורות מרכזיות. הראשון, שתל ג'ל סיליקון עגול מעניק לחזה מראה שופע וכדורי והשני שתל ג'ל סיליקון אנטומי הוא בעל צורה דמוית אגס ונועד בעיקר לחזה עם צורה ומבנה בעיתיים. על ידי תוכנת הדמיה שמראה את המטופלת עם התוצאה הסופית עם כל אחד מסוגי השתלים אפשר להתאים את סוג השתל לחזה המטופלת באופן הטוב ביותר.
  2. הגדלת חזה על ידי הזרקה –  הגדלת חזה בהזרקה אינה כרוכה בניתוח. ההגדלה מתבצעת על ידי הזרקת חומר מילוי בשם מקרוליין עם הרדמה מקומית וללא צורך בחתכים או צלקות. בעזרת המקרוליין מעצבים את החזה בהתאם לצורה ולגודל שבהם מעוניינת המטופלת.
  3. הגדלת חזה באופן טבעי – כיום ישנם בשוק תכשירים טבעיים שעוזרים להגדיל את החזה ללא צורך בהזרקות וניתוחים והם נחלקים לכמה סוגים. מדובר בעיקר על חומרים כימיים או חומריים עשויים צמחי מרפא שצורכים דרך הפה וחומרים שמורחים ישירות על החזה.

הגדלת חזה בשיטות הנ"ל היא הטובה והמשתלמת ביותר בניגוד לשיטות אחרות שלא משנות את המצב המצוי אלא רק מחקות את המצב הרצוי (כמו חזיות פוש-אפ וחזיות מרופדות). ראוי שכל אישה שרוצה להרגיש מושכת יותר תבצע הגדלה חזה בעזרת ניתוח, הזרקה או על ידי שימוש בחומרים שיכולים להביא לשינוי משמעותי בגודל החזה.

לפרטים נוספים על הגדלת חזה מלאי את הטופס השוואת המחירים באתר ותוכלי לקבל הצעות ממנתחים פלסטיים מובילים בישראל.

 

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 10.0/10 (6 הצבעות)

שיטות להגדלת חזה, 10.0 out of 10 based on 6 ratings


אודות כותב המאמר

צוות Medicalist

Medicalist פורטל תוכן אינטרנטי בנושא ניתוחים פלסטיים וניתוחים אסתטיים בישראל.

רוצה להגיב ?

הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.