הזרקת חומצה היאלורונית למילוי קמטים בפנים

צוות Medicalist ניתוחים אסתטיים רוצה להגיב ?  

חומצה היאלורונית נמצאת בעור האדם באופן טבעי, אך עם השנים תכולתה מדלדלת בעור וכתוצאה מכך מופיעים קמטים אשר משפיעים על המראה החיצוני של האדם.

פעמים רבות, נשים וגברים אשר רוצים לחזור ולהיראות צעירים ויפים, בוחרים לעבור טיפולים קוסמטיים בהם מוזרקת חומצה היאלורונית לעור. למרות שמדובר בטיפול קוסמטי נפוץ, פופולרי ושכיח במיוחד, חשוב לזכור כי מדובר בטיפול אשר עלול "להסתבך" בקלות על ידי הזרקה בלתי מבוקרת.

מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית (Hyaluronic Acid – HA) היא מולקולה אשר נמצאת בגוף באופן טבעי. החומצה ההיאלורונית מעניקה גמישות, חיוניות ולחות לעור האדם כתוצאה מכך היא נחשבת לבסיס אידיאלי לטיפולים אסתטיים מגוונים במיוחד. חומצה היאלורונית היא הבסיס לטיפולי מילוי לחיים, עיבוי שפתיים ועיצוב האף.

יתרונותיה הגדולים של החומצה ההיאלורונית היא שמדובר בחומר טבעי, בטיחותי ולא יקר במיוחד בהשוואה לחומרים אחרים אשר משמשים לטיפולים קוסמטיים.

הזרקה של חומצה היאלורונית

טיפולי הזרקה של חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית משמשת את הרפואה הקוסמטית כבר יותר מ – 20 שנה כאשר היא משמשת כאקט מונע, עוד לפני שהקמטים מופיעים על עור הפנים. לעיתים קרובות, ההמלצה של אנשי המקצוע היא להתחיל בטיפולים במהלך גיל 30-35, בדיוק בשלב בו הגוף מאבד מיכולת הייצור הטבעית שלו.

חשוב לדעת כי טיפולים אשר כוללים הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים, בחלק העליון או הצדדי של עור הפנים יכולים להתבצע אך ורק על ידי רופא מוסמך – אדם שאינו רופא ומבצע הזרקות של חומצה היאלורונית עובר עבירה פלילית.

מכיוון שמדובר בטיפול רפואי לכל דבר ועניין, מומלץ לשים לב לרמת המוצרים והחומרים שמוזרקים לגוף על ידי הרופא המטפל. בין החברות המומלצות בתחום ניתן למצוא:

  • ג'ובידרם אולטרה (Juvederm Ultra) – ג'ובידרם אולטרה היא חומצה היאלורונית עדינה אשר פותחה על ידי חברת Allergan (החברה שפיתחה את הבוטוקוס). ג'ובידרם אולטרה מאפשרת לרופא המטפל לקבל שליטה ודיוק מרבי במהלך ההזרקה וכתוצאה מכך ניתן להגיע לתוצאות טובות הרבה יותר על גוף המטופל.
  • ג'ובידרם וולבלה (Juvederm Volbella) – ג'ובידרם וולבלה היא חומצה בעל רמת עדינות גבוהה אשר מתאימה להזרקה בשפתיים. ג'ובידרם וולבלה נחשבת בקרב אנשי המקצוע לעמידה ובטוחה במיוחד.
  • ג'ובידרם וולמה (Juvederm Voluma) – ג'ובידרם וולמה היא חומצה בעל סמיכות גבוהה אשר מתאימה לאזור הלחיים. ג'ובידרם וולמה נחשבת לאידיאלית למילוי קמטים, קפלים ואזורים גדולים.
  • רסטילן למילוי (Restylane fillers) – רסטילן היא פיתוח של חברת Galderma האירופאית. החומצה ההיאלורונית של רסטילן מתאימה למילוי לחיים, עיבוי שפתיים והדגשת תווי הפנים של המטופל.
  • סטילאג' (Stylage) – סטילאג' היא פיתוח של חברת Vivacy הצרפתית. החומצה ההיאלורונית של סטילאג' מכילה נוגד חמצון טבעי אשר מפחית את הנפיחות, האדמומיות והכאב שלעיתים מפתח באזור ההזרקה.

לסיכום, הזרקת חומצה היאלורונית היא בין הטיפולים הקוסמטיים השכיחים, הנפוצים והפופולריים בעולם המערבי. מומלץ לבחור ברופא מוסמך אשר יבצע את הטיפול על מנת למנוע עוגמת נפש, כישלון ואכזבה מהטיפול.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות)

אודות כותב המאמר

צוות Medicalist

Medicalist פורטל תוכן אינטרנטי בנושא ניתוחים פלסטיים וניתוחים אסתטיים בישראל.

רוצה להגיב ?

הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.