מהם טיפולי מיקרופיגמנטציה ומתי עושים אותם?

צוות Medicalist ניתוחים אסתטיים רוצה להגיב ?  

טיפולי מיקרופיגמנטציה הם סוג של קעקועים רפואיים (ישנם מטופלים אשר מתייחסים אליהם כאל סוג של איפור קבוע) אשר באים להעניק מראה מודגש לאזורים שונים בגוף. פעמים רבות, טיפולי מיקרופיגמנטציה מבוצעים מטעמים אסתטיים או שיקומיים על מנת להחזיר את הברק לאזור המטופל.

טיפולי מיקרופיגמנטציה מבוצעים בקופות החולים ומרפאות פרטיות על ידי מטפלים אשר מתמחים במיקרו פיגמנטציה אסתטית ושיקומית.

טיפולי מיקרופיגמנטציה

מתי נבצע טיפולי מיקרופיגמנטציה?

לעיתים קרובות, מטופלים פונים לביצוע טיפול מיקרופיגמנטציה מ – 2 סיבות עיקריות:

  • טיפולי מיקרופיגמנטציה למטרות אסתטיות – מטרתם העיקרית של טיפולי מיקרופיגמנטציה למטרות אסתטיות היא להשוות לעור הפנים מראה טבעי, צעיר ורענן יותר. טיפולי מיקרופיגמנטציה למטרות אסתטיות מיועדים בעיקר לנשים אשר תווי הפנים שלהם היטשטשו עם השנים כתוצאה מעישון, גיל או טראומה כלשהי, ספורטאיות או נשים אשר סובלות מאלרגיה למוצרי איפור. טיפולי מיקרופיגמנטציה יכולים להתאים גם לגברים אשר מעוניינים לתקן אסימטריה באזור השפתיים, הגבות או העיניים.
  • טיפולי מיקרופיגמנטציה פרה־רפואיים למטרות שיקומיות – מטרתם העיקרית של טיפולי מיקרופיגמנטציה למטרות אסתטיות היא לבצע שיקום ושחזור של אזורי גוף אשר נפגעו כתוצאה מתאונה, פציעה או כוויה כלשהי בעבר. טיפולי מיקרופיגמנטציה פרה־רפואיים למטרות שיקומיות באים לידי ביטוי לאחר ניתוחים של כריתה ושחזור שד, טשטוש של שפה שסועה, בעיות עור ובקרב חולים אשר עוברים טיפולים כימותרפיים והקרנות וסובלים מאיבוד שיער. להבדיל מטיפולי מיקרופיגמנטציה למטרות אסתטיות, טיפולים למטרות שיקומיות מבוצעים בכל אזורי גוף האדם (פנים, ידיים, רגליים, בטן וכדומה) .

נכון להיום, ניתן לבצע טיפולי מיקרופיגמנטציה החל מגיל 20 כאשר משך הטיפול נע בין שעה לשעתיים. לרוב, טיפולי מיקרופיגמנטציה יבוצעו לאחר פגישת ייעוץ, מתן הדמיה ממוחשבת לטיפול ובדיקת רגישות אשר תבדוק עד כמה עור המטופל רגיש לטיפול הצפוי.

לסיכום, טיפולי מיקרופיגמנטציה מבוצעים מטעמים אסתטיים או שיקומיים כתוצאה מפציעות, בעיות רפואיות או מומים מולדים. ברפואה הקונבנציונלית, טיפולי מיקרופיגמנטציה נחשבים לטיפולים בטוחים מאוד ביחס לניתוחים אסתטיים אחרים. להבדיל מניתוחים פלסטיים אחרים, כל מטופל במיקרופיגמנטציה יכול לחזור לשגרה בצורה מהירה כבר בסיום הטיפול הקוסמטי.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות)

אודות כותב המאמר

צוות Medicalist

Medicalist פורטל תוכן אינטרנטי בנושא ניתוחים פלסטיים וניתוחים אסתטיים בישראל.

רוצה להגיב ?

הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.