גניקוסמטיה – הקטנת חזה לגברים

צוות Medicalist ניתוחים אסתטיים רוצה להגיב ?  

גניקוסמטיה הוא המונח המקצועי לתופעה בה גבר סובל מרקמת שד גדולה מהרגיל, ולמעשה נראה כאילו יש לו חזה כמו של אישה (מקור המילה הוא ביוונית ומשמעותה: שד כמו של אישה).

גניקוסמטיה היא תופעה שכיחה, שכ- 40 עד 60 אחוזים מכלל הגברים סובלים ממנה. התופעה שכיחה אף יותר בגיל ההתבגרות ובגיל הבלות (בערך 70 אחוז מהגברים בגילאים אלו סובלים מהתופעה). גניקוסמטיה יכולה להתבטא בשני צידי הגוף או בצד אחד. ברוב המקרים לא נמצאת סיבה להיווצרות גינקומסטיה אך לרוב ישנן כמה סיבות לתופעה: מחלות הורמונאליות, השמנה מחלות כרוניות, הפסקת פיתוח גוף מקצועי, שימוש בסמים ואלכוהול על בסיס יומיומי, חוסר סימטריה בין השדיים בגלל הצטברות שומן באחד מהם, שימוש בתרופות, הפרעות ומחלות שפוגעות בכבד, גידולים או תופעות לוואי הנגרמות עקב שימוש בתרופות מסוגים שונים.

ניתוח גניקוסמטיה – הקטנת חזה לגברים

גבר שסובל מתופעת גניקוסמטיה יכול לעבור ניתוח שיסיר את רקמת השד, עודפי השומן ובחלק מן המקרים גם עור מיותר. הניתוח מבוצע תחת הרדמה כללית או מקומית, הוא אורך בין שעה לשעתיים וברוב המקרים אין צורך להישאר לילה בבית החולים לאחר הניתוח ואפשר לחזור הביתה מיד לאחר מכן.

הניתוח תלוי בסוג הבעיה, והיא משתנה מגבר אחד למשנהו. אם השד מורכב משומן מבצעים שאיבת שומן ואם הוא מורכב מרקמה בלוטית מוציאים אותה דרך חתך בין הפטמה לבין העור. ברוב המקרים צריך לשלב בין שתי השיטות על מנת להשיג את התוצאה הטובה והאסתטית ביותר.

עם תום הניתוח החזה יהיה שטוח וייראה כחזה של גבר כפי שהוא אמור להיות. משום שהחזה יהיה שטוח, הגבר ישיג שיפור במראה החיצוני, בתחושת הביטחון העצמי ודימוי הגוף שלו. לאחר מכן, הוא יוכל להנות מנוחות רבה ויוכל לבצע הרבה פעולות שהתקשה לבצע לפני הניתוח, כמו לבישת חולצות צמודות או הליכה אל הים.

לא משנה מה חומרת התופעה, דרכים טבעיות (ירידה במשקל) להיפטר מעודף השומן בשד שבגללו נגרמת גניקוסמטיה לא יביאו לאותה תוצאה שתתקבל לאחר הניתוח. גם אם מצליחים להיפטר מהשומן העודף, עדיין ישנה בעיית העור המיותר. רק בעזרת הניתוח אפשר לטפל בבעיית השומן והעור יחד ולהשיג חזה גברי שטוח ויפה.

לפרטים נוספים על הקטנת חזה לגברים (גניקוסמטיה) מלא את הטופס השוואת המחירים באתר ותוכל לקבל הצעות ממנתחים פלסטיים מובילים בישראל.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 10.0/10 (6 הצבעות)

גניקוסמטיה – הקטנת חזה לגברים, 10.0 out of 10 based on 6 ratings


אודות כותב המאמר

צוות Medicalist

Medicalist פורטל תוכן אינטרנטי בנושא ניתוחים פלסטיים וניתוחים אסתטיים בישראל.

רוצה להגיב ?

הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.