יתרונות וחסרונות בהסרת שיער באפילציה

צוות Medicalist ניתוחים אסתטיים רוצה להגיב ?  

בעידן טכנולוגי שבו כל שנה ישנם עוד ועוד פיתוחים חדשים, הסרת שיער באפליציה היא השיטה הותיקה, הבדוקה והמוכחת אשר מנצחת את כל סוגי השיער.

מהם טיפולי הסרת שיער באפילציה?

טיפולי הסרת שיער באפילציה מתאימים לכל סוגי העור והשיער ונחשבים לטיפולי הסרת שיער כואבים יחסית לחלופות (למרות שניתן להוריד את רמת הכאב על ידי שימוש במספר משחות אשר נמרחות לפני הטיפול). הסיבה לכאב נעוצה בכך שהטיפול מתבצע על ידי החדרת מחט חשמלית דקיקה אל תוך זקיק השערה וצריבת השורש שלה. לאחר הפגיעה בשערה, המטפל מוציא את השערה ממקומה ועובר לשערה הבאה.

על מנת להגיע לתוצאה חלקה והסרה של השיער, המטופלים נדרשים לערוך מספר טיפולים (הכמות המדוייקת משתנה ממטופל למטופל בהתאם לסוג העור והשיער) אשר ניתנים בתדירות של פעמיים בשבוע. אורכו של כל טיפול הוא כ – 15-60 דקות ובמהלכו המטפל עובר על כל שערה ושערה באזור המיועד.

היתרונות בטיפולי הסרת שיער באפילציה

ישנם יתרונות רבים בטיפולי אפליציה, הנה העיקריים שבהם:

  1. שיעור הצלחה – שיעורי ההצלחה של טיפולי הסרת שיער באפילציה הם גבוהים במיוחד (גם בהשוואה לשיטות המתחרות). כיום, שיעור ההצלחה עומד על יותר מ -95%.
  2. התאמה – טיפולי הסרת שיער באפילציה מתאימים לכל גוון עור, צבע שיער או גיל. טיפולי אפליציה באים לידי ביטוי אשר גברים, נשים ובני נוער אשר סובלים משיעור יתר.
  3. זמן – להבדיל מטיפולי הסרת שיער בלייזר אשר יכולים לקחת זמן רב, טיפולי הסרת שיער באפילציה הם קצרים וזמני ההמתנה בין טיפול לטיפול הם קצרים מאוד.

החסרונות בטיפולי הסרת שיער באפילציה

  1. כאב – אין עוררין כי טיפולי הסרת שיער באפילציה הם כואבים מאוד. רמת הכאב משתנה בהתאם לאזור המטופל (רגלים, בית שחי, מפשעה, פנים וכדומה).
  2. אזור ממוקד – טיפולי אפילציה מתאימים לטיפול באזור ממוקד, ספציפי ונקודתי. טיפולי הסרת שיער באפילציה פחות מתאימים להסרת שיער מאזורים נרחבים בגוף.

לסיכום, ישנם לא מעט יתרונות וחסרונות בטיפולי הסרת שיער באפילציה, שיטה זו מאוד פופולרית בקרב נשים וגברים אשר מעוניינים להסיר שיער באזורים ספציפיים בצורה מהירה, קלה ופשוטה.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות)

אודות כותב המאמר

צוות Medicalist

Medicalist פורטל תוכן אינטרנטי בנושא ניתוחים פלסטיים וניתוחים אסתטיים בישראל.

רוצה להגיב ?

הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.