הגדלת חזה בהזרקה

צוות Medicalist ניתוחים פלסטיים רוצה להגיב ?  

הגדלת חזה באמצעות זריקה נחשבת כטיפול קל, פשוט ומהיר יחסית. באמצעות שיטה זו חומר הג'ל מוזרק מתחת לרקמת העור בעזרתה של מחט מיוחדת אשר היא מאפשרת לחדור בין הנפח שיש לבין הרקמה ולמלא את החוסר אשר יש במקומות הנכונים.

הגדלת חזה בהזרקה
נכון להיום, הגדלת חזה בהזרקה נעשית בהרדמה מקומית. כדאי לך לבצע הגדלת חזה בהזרקה היות ושיטה זו כמעט לא כואבת בכלל ובנוסף לכך היא בטוחה מאוד (החומר אשר מוזרק לגוף האישה קיבל את האישור של משרד הבריאות) לכן מאוד וניתן לחזור כבר באותו היום לשגרת החיים.

הגדלת חזה בהזרקה – יתרונות מרכזיים

ישנם יתרונות רבים בעת ביצוע של הגדלת חזה בהזרקה :

  • לא נשארת צלקת – כיוון שהטיפול של הגדלת חזה בהזרקה נעשה באמצעות מחט בלבד והוא אינו טיפול פולשני, לא נותרת צלקת מן הטיפול לכן הכי כדאי לך לבצע זאת, כך תקבלי את החזה הרצוי ללא כל צלקת.
  • חזה גדול יותר –  מתאים למי שמעוניינת בחזה יותר גדול ממה שיש לה, עוד יתרון עצום הוא שאם המטופלת מעוניינת לאחר כמה זמן להגדיל יותר את החזה כל שעליה לעשות הוא להחדיר שתלים מבלי צורך של הוצאתם או החלפתם לאחר שהם כבר הוכנסו לגוף.
  • חזרה לשגרה – ניתן לחזור לשגרת החיים כשעה לאחר הטיפול אפילו ניתן לבצע את הטיפול בבוקר ולחזור במשך היום לעבודה.
  • רמה גבוהה מאוד של דיוק – ניתן להגיע לרמת דיוק וסימטריה גבוהה מאוד, לכן למי שסובלת מחוסר סימטריה בשד הכי כדאי לה לבצע הגדלת חזה בזריקה.
  • חומר זמני – חומר ההזרקה מחזיק בין שנה עד שלוש שנים ולכן אם את עדיין מתלבטת או לא סגורה על עצמך ב – 100% לגבי הגדלת החזה שלך, מומלץ לך לבצע ולראות מה התגובות, ההרגשה האישית והפידבקים שאת מקבלת מהסובבים אותך.
  • נעים מאוד למגע – כאשר נוגעים בשד לאחר שביצענו בו הגדלת חזה בהזרקה המגע שלו רך כך שמתקבלת תחושה של חזה טבעי לחלוטין.
  • אין צורך באשפוז – ניתוח הגדלת חזה בהזרקה מתבצע במרפאה ולא בבית חולים ולכן אין צורך כלל באשפוז.

ניתן לראות כי יש יתרונות רבים בעשיית הגדלת חזה בהזרקה לכן אין לך מה לחשוב פעמיים, לפרטים נוספים על הגדלת חזה בהזרקה מלאי את הטופס השוואת המחירים באתר ותוכלי לקבל הצעות ממנתחים פלסטיים מובילים בישראל.

 

 

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 10.0/10 (5 הצבעות)

הגדלת חזה בהזרקה, 10.0 out of 10 based on 5 ratings


אודות כותב המאמר

צוות Medicalist

Medicalist פורטל תוכן אינטרנטי בנושא ניתוחים פלסטיים וניתוחים אסתטיים בישראל.

רוצה להגיב ?

הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.