69% מהנשים בישראל שוקלות לעבור ניתוח פלסטי

צוות Medicalist מחקרים וסקרים רוצה להגיב ?  

מחקר ישראלי אשר נערך על ידי המרכז ללימודים אקדמיים קובע כי 69% מהנשים בישראל שוקלות לעבור ניתוח פלסטי כלשהו.  המחקר בוצע בקרב 510 נשים ישראליות כחלק מעבודת גמר אשר עסקה במיתוס היופי בישראל ובעולם.

איזה ניתוחים פלסטיים נשים בישראל רוצות לעבור ?

ניתוחים פלסטיים בישראלעל פי המחקר כ – 37% מהנשים מעוניינות לעבור ניתוח הגדלת חזה, 30% מעוניינות בניתוח שאיבת שומן, 19.5% מעוניינות בניתוח מתיחת פנים ורק 14% חושבות על ניתוח אף אסתטי.

מעניין לשמוע כי למרות התקדמות הרפואה הפלסטית בשנים האחרונות, ההדמיות הממוחשבות והייעוץ מצד הרופאים הבכירים עדיין 60% מהנשים פוחדות מהתוצאה הסופית ומהשפעות החומרים על הגוף.

כמו כן, מסתבר שאנחנו עדיין לא מספיק פתוחים כמו שחשבנו, כ- 10% מהנשים בסקר השיבו כי הן יסתירו את הניתוח לחלוטין. כ – 55% מהנסים יספרו על הניתוח למשפחה ולחברים הקרובים והשאר יספרו על הניתוח ללא חשש.

כיצד הנשים בישראל יבחרו את המנתח הפלסטי שלהן ?

החוקרים גילו כי הנשים מייחסות חשיבות גדולה לאחוזי ההצלחה של המרפאות, כלומר המרפאה בעלת אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר תזכה לרוב הנשים.

כ – 20% מהנשים ינותחו אצל רופאים אשר מרבים לנתח מפורסמות ( מנתחים כמו ד"ר קליין, ד"ר מרקוס הראל, ד"ר מוסקונה ואחרים) וסלב בישראל.

לסיכום, אין ספק שבשנים האחרונות יותר ויותר נשים מעוניינות לעבור ניתוחים פלסטיים, חלק מהחששות הן טבעיות, נורמליות ולגיטימיות לחלוטין. במידה ואת מעוניינת לעבור ניתוח פלסטי, אנחנו ממליצים לך לגשת לאינדקס המנתחים הפלסטיים ולבדוק המלצות, ביקורות ודירוג למנתחים מובילים.

 

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 10.0/10 (6 הצבעות)

69% מהנשים בישראל שוקלות לעבור ניתוח פלסטי , 10.0 out of 10 based on 6 ratings


אודות כותב המאמר

צוות Medicalist

Medicalist פורטל תוכן אינטרנטי בנושא ניתוחים פלסטיים וניתוחים אסתטיים בישראל.

רוצה להגיב ?

הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.