הגדלת חזה בצורה טבעית

צוות Medicalist ניתוחים אסתטיים רוצה להגיב ?  

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד הניתוחים הפופולריים ביותר בישראל. לא הרבה נשים יודעות אך ניתן להגדיל את החזה גם בצורה טבעית לחלוטין, ללא ניתוח. מאמר קצר זה יסקור את השיטות להגדלת חזה בצורה טבעית, היתרונות של כל שיטה וכל הדברים החשובים שעליך לדעת בנושא.

הגדלת חזה טבעיתשיטות להגדלת חזה בצורה טבעית

  • הגדלת חזה טבעית באמצעות הורמונים – כאשר אנו מתבגרים, החזה שלנו צומח בעקבות השפעת ההורמונים שהגוף מיצר ביום יום. ניתן להשתמש בהורמנים מלאכותיים על מנת להגדיל את גודל החזה, בצורה טבעית,ללא ניתוח או טיפול פולשני אחר.
  • הגדלת חזה באמצעות הזרקה – ניתן לבצע הגדלת חזה של 100 סמ"ק על ידי הזרקת החומר לגופינו, לא מדובר בהליך כירורגי. היתרון העצום הטמון בשיטה זו הוא שהיא הפיכה, החומר המוזרק "מקורליין" מאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי ואין שום כל חשש להשתמש בו.
  • הגדלת חזה טבעית באמצעות כדורים – ניתן למצוא כדורים העשויים מחומרים טבעיים אשר משפיעים על גודל החזה לאחר כחודש במידת חזייה אחת או שתיים. כדורים אלו מאושרים על ידי משרד הבריאות, הם ביטחותיים וזולים יחסית לאופציות האחרות.

כיום, ישנן שיטות שונות לביצוע הגדלת חזה טבעית, מומלץ לפני ביצוע ההגדלה להיות "סגורה על עצמך", להבין את היתרונות, החסרונות והסיכונים בכל שיטה. במידה ואת לא בטוחה כי ברצונך לערוך ניתוח הגדלת חזה אשר כולל ניתוח, אשפוז ושיקום (יחסית מהיר) – מומלץ לבחור בדרך הטבעית !

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 10.0/10 (7 הצבעות)

הגדלת חזה בצורה טבעית, 10.0 out of 10 based on 7 ratings


אודות כותב המאמר

צוות Medicalist

Medicalist פורטל תוכן אינטרנטי בנושא ניתוחים פלסטיים וניתוחים אסתטיים בישראל.

רוצה להגיב ?

הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.