מה זה פטמות שקועות ?

צוות Medicalist ניתוחים אסתטיים רוצה להגיב ?  

החזה הוא אזור מרכזי בגוף האדם וכדי להרגיש בנוח איתו צריך שכל איבריו ייראו טוב, החל מהחזה ועד הפטמות. יותר מכולם, נשים סובלות מירידה בביטחון העצמי כאשר החזה שלהן מאבד מצורתו (כמו גם גברים שסובלים מבעיות כמו פטמות שקועות או גניקוסמטיה). ישנם ניתוחים פלסטיים שונים שנועדו לעצב את החזה ולשפר את המראה שלו.

מה זה פטמות שקועות ?

פטמות שקועות הן אחת מבעיות החזה האסתטיות שמפריעות לאלו שסובלים ממנה, אך לא רק הפן האסתטי הוא זה שמפריע. נשים רבות מוצאות את עצמן מתקשות להניק לאחר הלידה משום שלתינוק אין במה להיאחז ורבים סובלים מכאבים בגלל תופעה זו.

פטמות שקועות הן תופעה נפוצה שיכולה להיות מולדת או קשורה לבעיות בריאותיות שונות והיא יכולה להיות חלק מתהליך ההזדקנות. יחד עם זאת, ישנם אנשים שיש להם רק פטמה אחת שקועה ולא שתיים. בין שלל הניתוחים שמציע עולם הפלסטיקה ישנו ניתוח לתיקון פטמות שקועות בקרב נשים וגברים.

ניתוח לתיקון פטמות שקועות

ניתוח לתיקון פטמות שקועות מבוצע על ידי מנתחים פלסטיים מומחים בבתי חולים ומרפאות. בעת פגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי קובעים תור לניתוח, שאורכו שעה לכל היותר והוא נערך תחת הרדמה מקומית עם זריקת טשטוש בלבד.

תיקון פטמות שקועות מתבצע ב – 3 שלבים עיקריים:

  • החדרת שתלי סיליקון או השתלת כדורית לתוך הפטמה.
  • הזרקה של חומרי מילוי קבועים לפטמה.
  • תפירה מחדש של הפטמה כך שלא תשקע חזרה ושימוש במשאבת פטמות.

בנוסף, ישנו ניתוח מורכב יותר שבו מנתקים את הפטמה מהרקמה הפנימית ומקבעים אותה מחדש.

כל השיטות הן פשוטות ולא דורשות תקופת התאוששות מסוימת. לאחר ניתוח, גם המורכב ביותר, המטופל משוחרר אל ביתו והוא יכול לחזור לשגרת היום שלו. המטופל ישתמש במשחות מיוחדות שיעזרו למקום להחלים מהר יותר.

תיקון פטמות שקועות יאפשר לסובלים ממנה להרגיש נוח יותר מבחינה אסתטית וללכת עם חזה זקוף. בנוסף, תיקון הפטמות השקועות גם יעזר לאימהות טריות שרוצות להניק ולא יכלו לפני כן (נעשו מחקרים רבים המראים על קשר הדוק בין הנקה לבין התפתחות המוח של הילד, ההתפתחות הפיזיולוגית שלו והחיבור בין הילד לאימו).

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 10.0/10 (7 הצבעות)

מה זה פטמות שקועות ?, 10.0 out of 10 based on 7 ratings


אודות כותב המאמר

צוות Medicalist

Medicalist פורטל תוכן אינטרנטי בנושא ניתוחים פלסטיים וניתוחים אסתטיים בישראל.

רוצה להגיב ?

הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.