ניתוחים פלסטיים

כיום ישנם לא מעט ניתוחים פלסטיים בקטגוריה זו תוכלו למצוא מידע על כל הניתוחים הפלסטיים שמוצעים לנשים ולגברים בישראל. בסוף כל עמוד תוכלו למלא פרטי יצירת קשר ולבצע השוואת מחירים בקרב מנתחים פלסטיים מומלצים בישראל.

ניתוח אף
בישראל, ניתוח אף נחשב לאחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר (ביחד עם ניתוח הגדלת חזה). ניתוח אף הוא בין הניתוחים הפלסטיים הותיקים ביותר בעולם הרפואה, כאשר המטרה היא לעצב את אף המטופל כך שיקבל מראה טבעי, רגיל ומותאם לפנים של המטופל.

לחצו כאן על מנת לקרוא עוד על ניתוח אף באתר Medicalist ניתוחים פלסטיים.

ניתוח מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח אסתטי אשר מטרתו לעצב את איזור הבטן, להסיר עודפי עור ולהצמיד את הבטן כך שתקבל מראה צעיר, יפה ומתוח.

ניתוח הגדלת חזה
ללא ספק, ניתוח הגדלת חזה הוא הניתוח הפלסטי הנפוץ, הפופולרי והמקובל ביותר בישראל ובעולם כולו.

לחצו כאן על מנת לקרוא עוד על ניתוח הגדלת חזה באתר Medicalist ניתוחים פלסטיים.

ניתוח שאיבת שומן
ברוב המקרים, ניתוח שאיבת שומן נעשה משיקולים אסתטיים מכיוון שהמנותח מעוניין לעצב את גופו, להיראות טוב יותר וחטוב יותר. חלק קטן מהניתוחים מבוצעים כתוצאה מבעיות רפואיות אשר מחייבות את המנותח להוריד ממשקלו ולעבור לאורח חיים בריא, נכון וחכם יותר.

לחצו כאן על מנת לקרוא עוד על ניתוח שאיבת שומן באתר Medicalist ניתוחים פלסטיים.

 

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 10.0/10 (3 הצבעות)

ניתוחים פלסטיים, 10.0 out of 10 based on 3 ratings


הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.