מאמרים מקצועיים - Medicalist ניתוחים פלסטיים

פאות רפואיות לנשים חולות סרטן

צוות Medicalist מאמרים מקצועיים רוצה להגיב ?  

לצערנו, נשים אשר חולות במחלת הסרטן נאלצות להתמודד לא רק עם המחלה הקשה, אלא גם עם נשירת שיער מואצת כתוצאה מטיפולי הקרינה והכימותרפיה אשר הן עוברות במהלך המלחמה שלהן במחלה.

למה השיער נושר במהלך טיפולי הכימותרפיה?

טיפולי הקרינה והכימותרפיה אשר מיועדים להילחם במחלת הסרטן מובילים להתרבות מהירה ותחלופה של תאי השיער בגוף האדם. פעמים רבות, נשירת השיער בגוף המטופל מתחיל ביום ה -12-14 מתחילת הטיפולים, עד אשר הוא נעלם לחלוטין.

פאות רפואיות לנשים אשר חולות במחלת הסרטן

פאות רפואיות לנשים אשר חולות במחלת הסרטן

פאות רפואיות לנשים אשר חולות במחלת הסרטן לא מרפאות אותן מהמחלה הארורה, אך הן בהחלט יכולות לשפר את מצב הרוח, הביטחון העצמי והתדמית שלהן בעיני עצמן והסביבה הקרובה.

לפי יערה, בעלת סלון פאות Custom Wigs, רבות מהחולות שמגיעות אליה להתאמת פאה רוצות להמשיך ולנהל את חייהם בצורה רגילה ככל הניתן. יערה טוענת שלאחר התאמת פאה רפואית, העיניים של המטופלות קורנות מאושר וכמובן ששיפור מצב הרוח הכללי של המטופלות תורם גם לריפוי והחלמה מהמחלה הקשה.

חשוב לדעת כי טענה זו מקבלת חיזוק משמעותי גם מצד המדינה אשר מאפשרת לחולות לקבל החזר מלא על רכישת פאה על ידי קופות החולים (לרוב, ההחזר נע בין 33% עד 100% בהתאם לכיסוי הביטוחי שיש לחולה ובהתאם לתקרה הנקובה בחוק) וחברות הביטוח הפרטיות.

כמו כן, במקביל לסלוני פאות אשר מציעים פאות קאסטם (פאות מותאמות אישית) אשר עלותן גבוהה יחסית, פועלים מספר רב של עמותות ומרכזי התמודדות כמו הדדי, זכרון מנחם והשיער של ה'תר אשר מאפשרים להשכיר או לקבל בחינם מגוון רחב של פאות יד שניה (פאות ארוכות, קצרות וכדומה) אשר נתרמו על ידי גופים מסחריים ואנשים פרטיים.

לסיכום, פאות רפואיות מאפשרות לנשים אשר חולות בסרטן להתמודד בצורה טובה יותר עם מחלת הסרטן ולהחזיר את המראה הטבעי בצורה מהירה, פשוטה וקלה במיוחד עד להחלמה מן המחלה הקשה.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 10.0/10 (1 הצבעות)


הזרקת חומצה היאלורונית למילוי קמטים בפנים

צוות Medicalist ניתוחים אסתטיים רוצה להגיב ?  

חומצה היאלורונית נמצאת בעור האדם באופן טבעי, אך עם השנים תכולתה מדלדלת בעור וכתוצאה מכך מופיעים קמטים אשר משפיעים על המראה החיצוני של האדם.

פעמים רבות, נשים וגברים אשר רוצים לחזור ולהיראות צעירים ויפים, בוחרים לעבור טיפולים קוסמטיים בהם מוזרקת חומצה היאלורונית לעור. למרות שמדובר בטיפול קוסמטי נפוץ, פופולרי ושכיח במיוחד, חשוב לזכור כי מדובר בטיפול אשר עלול "להסתבך" בקלות על ידי הזרקה בלתי מבוקרת.

מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית (Hyaluronic Acid – HA) היא מולקולה אשר נמצאת בגוף באופן טבעי. החומצה ההיאלורונית מעניקה גמישות, חיוניות ולחות לעור האדם כתוצאה מכך היא נחשבת לבסיס אידיאלי לטיפולים אסתטיים מגוונים במיוחד. חומצה היאלורונית היא הבסיס לטיפולי מילוי לחיים, עיבוי שפתיים ועיצוב האף.

יתרונותיה הגדולים של החומצה ההיאלורונית היא שמדובר בחומר טבעי, בטיחותי ולא יקר במיוחד בהשוואה לחומרים אחרים אשר משמשים לטיפולים קוסמטיים.

הזרקה של חומצה היאלורונית

טיפולי הזרקה של חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית משמשת את הרפואה הקוסמטית כבר יותר מ – 20 שנה כאשר היא משמשת כאקט מונע, עוד לפני שהקמטים מופיעים על עור הפנים. לעיתים קרובות, ההמלצה של אנשי המקצוע היא להתחיל בטיפולים במהלך גיל 30-35, בדיוק בשלב בו הגוף מאבד מיכולת הייצור הטבעית שלו.

חשוב לדעת כי טיפולים אשר כוללים הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים, בחלק העליון או הצדדי של עור הפנים יכולים להתבצע אך ורק על ידי רופא מוסמך – אדם שאינו רופא ומבצע הזרקות של חומצה היאלורונית עובר עבירה פלילית.

מכיוון שמדובר בטיפול רפואי לכל דבר ועניין, מומלץ לשים לב לרמת המוצרים והחומרים שמוזרקים לגוף על ידי הרופא המטפל. בין החברות המומלצות בתחום ניתן למצוא:

 • ג'ובידרם אולטרה (Juvederm Ultra) – ג'ובידרם אולטרה היא חומצה היאלורונית עדינה אשר פותחה על ידי חברת Allergan (החברה שפיתחה את הבוטוקוס). ג'ובידרם אולטרה מאפשרת לרופא המטפל לקבל שליטה ודיוק מרבי במהלך ההזרקה וכתוצאה מכך ניתן להגיע לתוצאות טובות הרבה יותר על גוף המטופל.
 • ג'ובידרם וולבלה (Juvederm Volbella) – ג'ובידרם וולבלה היא חומצה בעל רמת עדינות גבוהה אשר מתאימה להזרקה בשפתיים. ג'ובידרם וולבלה נחשבת בקרב אנשי המקצוע לעמידה ובטוחה במיוחד.
 • ג'ובידרם וולמה (Juvederm Voluma) – ג'ובידרם וולמה היא חומצה בעל סמיכות גבוהה אשר מתאימה לאזור הלחיים. ג'ובידרם וולמה נחשבת לאידיאלית למילוי קמטים, קפלים ואזורים גדולים.
 • רסטילן למילוי (Restylane fillers) – רסטילן היא פיתוח של חברת Galderma האירופאית. החומצה ההיאלורונית של רסטילן מתאימה למילוי לחיים, עיבוי שפתיים והדגשת תווי הפנים של המטופל.
 • סטילאג' (Stylage) – סטילאג' היא פיתוח של חברת Vivacy הצרפתית. החומצה ההיאלורונית של סטילאג' מכילה נוגד חמצון טבעי אשר מפחית את הנפיחות, האדמומיות והכאב שלעיתים מפתח באזור ההזרקה.

לסיכום, הזרקת חומצה היאלורונית היא בין הטיפולים הקוסמטיים השכיחים, הנפוצים והפופולריים בעולם המערבי. מומלץ לבחור ברופא מוסמך אשר יבצע את הטיפול על מנת למנוע עוגמת נפש, כישלון ואכזבה מהטיפול.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות)


מהם טיפולי מיקרופיגמנטציה ומתי עושים אותם?

צוות Medicalist ניתוחים אסתטיים רוצה להגיב ?  

טיפולי מיקרופיגמנטציה הם סוג של קעקועים רפואיים (ישנם מטופלים אשר מתייחסים אליהם כאל סוג של איפור קבוע) אשר באים להעניק מראה מודגש לאזורים שונים בגוף. פעמים רבות, טיפולי מיקרופיגמנטציה מבוצעים מטעמים אסתטיים או שיקומיים על מנת להחזיר את הברק לאזור המטופל.

טיפולי מיקרופיגמנטציה מבוצעים בקופות החולים ומרפאות פרטיות על ידי מטפלים אשר מתמחים במיקרו פיגמנטציה אסתטית ושיקומית.

טיפולי מיקרופיגמנטציה

מתי נבצע טיפולי מיקרופיגמנטציה?

לעיתים קרובות, מטופלים פונים לביצוע טיפול מיקרופיגמנטציה מ – 2 סיבות עיקריות:

 • טיפולי מיקרופיגמנטציה למטרות אסתטיות – מטרתם העיקרית של טיפולי מיקרופיגמנטציה למטרות אסתטיות היא להשוות לעור הפנים מראה טבעי, צעיר ורענן יותר. טיפולי מיקרופיגמנטציה למטרות אסתטיות מיועדים בעיקר לנשים אשר תווי הפנים שלהם היטשטשו עם השנים כתוצאה מעישון, גיל או טראומה כלשהי, ספורטאיות או נשים אשר סובלות מאלרגיה למוצרי איפור. טיפולי מיקרופיגמנטציה יכולים להתאים גם לגברים אשר מעוניינים לתקן אסימטריה באזור השפתיים, הגבות או העיניים.
 • טיפולי מיקרופיגמנטציה פרה־רפואיים למטרות שיקומיות – מטרתם העיקרית של טיפולי מיקרופיגמנטציה למטרות אסתטיות היא לבצע שיקום ושחזור של אזורי גוף אשר נפגעו כתוצאה מתאונה, פציעה או כוויה כלשהי בעבר. טיפולי מיקרופיגמנטציה פרה־רפואיים למטרות שיקומיות באים לידי ביטוי לאחר ניתוחים של כריתה ושחזור שד, טשטוש של שפה שסועה, בעיות עור ובקרב חולים אשר עוברים טיפולים כימותרפיים והקרנות וסובלים מאיבוד שיער. להבדיל מטיפולי מיקרופיגמנטציה למטרות אסתטיות, טיפולים למטרות שיקומיות מבוצעים בכל אזורי גוף האדם (פנים, ידיים, רגליים, בטן וכדומה) .

נכון להיום, ניתן לבצע טיפולי מיקרופיגמנטציה החל מגיל 20 כאשר משך הטיפול נע בין שעה לשעתיים. לרוב, טיפולי מיקרופיגמנטציה יבוצעו לאחר פגישת ייעוץ, מתן הדמיה ממוחשבת לטיפול ובדיקת רגישות אשר תבדוק עד כמה עור המטופל רגיש לטיפול הצפוי.

לסיכום, טיפולי מיקרופיגמנטציה מבוצעים מטעמים אסתטיים או שיקומיים כתוצאה מפציעות, בעיות רפואיות או מומים מולדים. ברפואה הקונבנציונלית, טיפולי מיקרופיגמנטציה נחשבים לטיפולים בטוחים מאוד ביחס לניתוחים אסתטיים אחרים. להבדיל מניתוחים פלסטיים אחרים, כל מטופל במיקרופיגמנטציה יכול לחזור לשגרה בצורה מהירה כבר בסיום הטיפול הקוסמטי.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות)


סיכונים וסיבוכים בניתוח הגדלת חזה

צוות Medicalist ניתוחים פלסטיים רוצה להגיב ?  

מידי יום מבוצעים ברחבי העולם מאות ואלפי ניתוחים פלסטיים לחיטוב ועיצוב הגוף עם זאת, חשוב לזכור כי בדומה לכל ניתוח פולשני בגוף האדם, כל ניתוח פלסטי "פשוט" עלול להסתבך ולסכן אותך.

ניתוח הגדלת חזה טומן בחובו מספר רב של סיבוכים וסיכונים לאישה, אותן אסקור בהרחבה במאמר זה.

סיכונים וסיבוכים בניתוח הגדלת חזה

סיכונים וסיבוכים בניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא בין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים, הנפוצים והשכיחים ביותר בתרבות המערבית. בדומה לניתוחים רפואיים אחרים, ניתוח הגדלת חזה טומן בחובו מספר רב של סיכונים וסיבוכים אפשריים למנותחת, ביניהם ניתן למצוא:

 • הפרעות ריפוי השד – לעיתים, גוף המנותחת יכול "לדחות את השתל" ולגרום לבעיות אפשריות בריפוי ואיחוי חתך הניתוח בשד. במקרים קיצוניים בהם ישנה חשיפה של השתל, יתכן שהמנתח ימליץ על ניתוח חוזר אשר ידרוש הסרה של השתל הקיים והמתנה של 6 חודשים עד לריפוי השד.
 • דליפת סיליקון – בשנים האחרונות, ישנה התקדמות ושיפור משמעותי בשתלי הסיליקון אשר מושתלים בשד המנותחת כך שתופעת הדליפה הפכה לנדירה במיוחד. במקרים בהם ישנה דליפה של השתל, המנותחת תאלץ לעבור ניתוח להחלפת השתל.
 • דימום סביב השתל – לעיתים רחוקות, ב – 12 השעות הקריטיות לאחר הניתוח, עלול להופיע דימום סביב השתל אשר יגרום לנפיחות הדרגתית בשד. דימום סביב השתל מחייב יצירת קשר מיידית עם המנתח וכניסה לניתוח חירום לתיקון המצב הקיים.
 • הנקה עתידית – באופן כללי, אישה אשר עוברת ניתוח הגדלת חזה יכולה להניק בצורה מלאה את תינוקה בעתיד. עם זאת, לעיתים קרובות הנקה ממושכת עלולה להוביל לפגיעה חזותית במראה השד.
 • צניחת שדיים – באופן כללי, ככל שהשתל כבד יותר, כך הסיכון לתופעה עולה. צניחת שדיים מתרחשת בצורה הדרגתית לאחר כל ניתוח הגדלת חזה ומחייבת את המנותחת לעבור ניתוח הרמת חזה.

לסיכום, בדומה לניתוחים אחרים, גם ניתוח "פשוט", שכיח ופופולרי כניתוח הגדלת חזה יכול להסתבך ולהוביל את המנותחת למצבים קיצוניים. בעת ביצוע ניתוח הגדלת חזה חשוב לבחור במנתח פלסטי מוסמך אשר חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. מנתח מוסמך יצמצם את הסיכון שעומד לפניך למינימום האפשרי ויעניק לך שקט נפשי וידיעה שאת נמצאת בידיים טובות.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות)


כיצד להתנהג לפני ואחרי ניתוח הגדלת חזה?

צוות Medicalist ניתוחים פלסטיים רוצה להגיב ?  

בשנים האחרונות, ניתוח הגדלת חזה הפך לניתוח שכיח, נפוץ ופופולרי במיוחד בקרב נשים צעירות ומבוגרות כאחד. נכון להיום, ניתוח הגדלת חזה הוא הניתוח השני בשכיחותו מבין כל הניתוחים האסתטיים האפשריים בישראל.

במאמר זה אסקור מספר נקודות חשובות שכדאי לקחת בחשבון לפני ואחרי ניתוח הגדלת חזה.

לקראת ניתוח הגדלת חזה

מטרתו העיקרית של הניתוח היא להגדיל, לעצב ולשפר את מראה החזה. כתוצאה מכך, מומלץ לערוך מספר פגישות ובדיקות הכנה לקראת הניתוח אשר יכללו את הפרטים הבאים:

 • בדיקה ביוכימית בסיסית, ספירת דם ואק"ג
 • בדיקת תפקודי קרישה בגוף המטופלת
 • אולטרה סאונד לאזור החזה עבור נשים בני 30 פלוס ובנוסף בדיקת ממוגרפיה עבור נשים בני 40 פלוס.
 • הדמיה של ניתוח הגדלת החזה אשר בסיומה ניתן לקבלת תמונות לפני אחרי של הגדלת החזה.

יום לפני הניתוח, המטופלת נדרשת לשמור על הנחיות הרופא המטפל כאשר לרוב, מדובר על צום של 8 שעות ומנוחה מלאה.

לפני ואחרי ניתוח הגדלת חזה

לאחר ניתוח הגדלת חזה

בשעות שלאחר הניתוח, רוב המטופלות עוברות לחדר התאוששות למעקב אישי. במידה והניתוח עבר בהצלחה, המטופלת משוחררת לביתה להחלמה מלאה מניתוח הגדלת החזה.
באופן כללי, המטופלת נדרשת לנקוט במשנה זהירות בשבועות הראשונים שלאחר הניתוח ולעמוד בהנחיות הרופא המטפל. לאחר ניתוח הגדלת חזה, ההנחיות הבסיסיות הן:

 • שימוש בחזיית החלמה טובה אשר תעניק תמיכה לחזה באופן סימטרי מבלי ללחוץ על תפרי הניתוח. השימוש בחזיית ההחלמה צריך להיות בהתאם לדרישות הרופא המנתח והוא בדרך כלל מוגבל לחודשים הראשונים. ברוב המקרים, מומלץ להימנע מלבישת חזיות סטרפלס, גוזיות או חזיות עם קאפ קשה אשר לוחצות, מפילות ומשפיעות על מבנה החזה.
 • המטופלת נדרשת להימנע משינה על הבטן או על הצד בשבועות והחודשים הראשונים, משום ששינה בצורה זו יכולה לפגוע בתוצאות הניתוח.
 • המטופלת נדרשת להימנע מרחצה במאגרי מים (בריכה, ים, ג'קוזי וכדומה) בחודש הראשון לאחר ניתוח הגדלת החזה.

מכיוון שכל ניתוח אינו דומה למשנהו, יתכן שהרופא המנתח יעביר למטופלת הנחיות נוספות בהתאם לבדיקות שבוצעו למטופלת, סטטוס הניתוח והמצב הרפואי/הבריאותי של המטופלת.

לסיכום, למרות שניתוח הגדלת חזה הוא בין הניתוחים השכיחים, הנפוצים והפופולריים ביותר בישראל הוא טומן בחובו סיכונים והגבלות בדיוק כמו כל ניתוח רפואי אחר. באופן כללי, לפני ואחרי ניתוח הגדלת חזה מומלץ להימנע מפעילות גופנית ומאמץ מוגזם אשר יכול לפגוע בסיכוי ההצלחה של הניתוח המיוחל.

במידה ואת שוקלת לעבור ניתוח הגדלת חזה, תוכלי להיעזר ברשימת המנתחים המומלצים באתר Medicalist ולקבל את הטיפול הרפואי והתוצאות שתמיד חלמת עליהן.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות)


יתרונות וחסרונות בהסרת שיער באפילציה

צוות Medicalist ניתוחים אסתטיים רוצה להגיב ?  

בעידן טכנולוגי שבו כל שנה ישנם עוד ועוד פיתוחים חדשים, הסרת שיער באפליציה היא השיטה הותיקה, הבדוקה והמוכחת אשר מנצחת את כל סוגי השיער.

מהם טיפולי הסרת שיער באפילציה?

טיפולי הסרת שיער באפילציה מתאימים לכל סוגי העור והשיער ונחשבים לטיפולי הסרת שיער כואבים יחסית לחלופות (למרות שניתן להוריד את רמת הכאב על ידי שימוש במספר משחות אשר נמרחות לפני הטיפול). הסיבה לכאב נעוצה בכך שהטיפול מתבצע על ידי החדרת מחט חשמלית דקיקה אל תוך זקיק השערה וצריבת השורש שלה. לאחר הפגיעה בשערה, המטפל מוציא את השערה ממקומה ועובר לשערה הבאה.

על מנת להגיע לתוצאה חלקה והסרה של השיער, המטופלים נדרשים לערוך מספר טיפולים (הכמות המדוייקת משתנה ממטופל למטופל בהתאם לסוג העור והשיער) אשר ניתנים בתדירות של פעמיים בשבוע. אורכו של כל טיפול הוא כ – 15-60 דקות ובמהלכו המטפל עובר על כל שערה ושערה באזור המיועד.

היתרונות בטיפולי הסרת שיער באפילציה

ישנם יתרונות רבים בטיפולי אפליציה, הנה העיקריים שבהם:

 1. שיעור הצלחה – שיעורי ההצלחה של טיפולי הסרת שיער באפילציה הם גבוהים במיוחד (גם בהשוואה לשיטות המתחרות). כיום, שיעור ההצלחה עומד על יותר מ -95%.
 2. התאמה – טיפולי הסרת שיער באפילציה מתאימים לכל גוון עור, צבע שיער או גיל. טיפולי אפליציה באים לידי ביטוי אשר גברים, נשים ובני נוער אשר סובלים משיעור יתר.
 3. זמן – להבדיל מטיפולי הסרת שיער בלייזר אשר יכולים לקחת זמן רב, טיפולי הסרת שיער באפילציה הם קצרים וזמני ההמתנה בין טיפול לטיפול הם קצרים מאוד.

החסרונות בטיפולי הסרת שיער באפילציה

 1. כאב – אין עוררין כי טיפולי הסרת שיער באפילציה הם כואבים מאוד. רמת הכאב משתנה בהתאם לאזור המטופל (רגלים, בית שחי, מפשעה, פנים וכדומה).
 2. אזור ממוקד – טיפולי אפילציה מתאימים לטיפול באזור ממוקד, ספציפי ונקודתי. טיפולי הסרת שיער באפילציה פחות מתאימים להסרת שיער מאזורים נרחבים בגוף.

לסיכום, ישנם לא מעט יתרונות וחסרונות בטיפולי הסרת שיער באפילציה, שיטה זו מאוד פופולרית בקרב נשים וגברים אשר מעוניינים להסיר שיער באזורים ספציפיים בצורה מהירה, קלה ופשוטה.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות)


איך מתבצע ניתוח שאיבת שומן ?

צוות Medicalist ניתוחים אסתטיים, ניתוחים פלסטיים רוצה להגיב ?  

בשנים האחרונות ישנו גידול משמעותי במספר הישראלים אשר עוברים ניתוח שאיבת שומן – הרי, מי לא ירצה לעצב את גופו במינימום מאמץ, זמן והשקעה?

אם אתה שוקל לעבור ניתוח פלסטי של שאיבת שומן, במאמר זה תוכל לקרוא ולהבין את השלבים העיקריים במהלך הניתוח.

השלבים העיקריים במהלך ניתוח שאיבת שומן

 • הרופא מסמן את אזורי השאיבה במגמה לשמור על פרופורציות ותכנון הניתוח.
 • מחדירים מתחת לשכבת העור מים פיסיקאליים המכילים משככי כאבים ואדרנלין שתפקידם למנוע דימום.
 • מחדירים צינוריות (קונולה) מחוררות וקטומות שדרכן נשאב השומן לכלי מדידה ואחסון חיצוני.
 • שאיבת שומן היא תהליך המכוון מקומית למאגרי שומן תת עוריים באזור מוגדר בגוף בכדי לשנות את קווי המתאר של הגוף. השאיבה בואקום נעשית על ידי משאבה או מזרק גדול לפי בחירת הרופא.
 • תוך כדי הניתוח הרופא יכול לשנות את גודל הצינורית על פי הצורך.
 • עם שאיבת השומן נאבדים נוזלים רבים, ולכן התהליך צריך להתבצע תחת השגחה וניטור סימנים והחזר נוזלים במהלך הניתוח ומיד לאחריו.
 • הנוזלים המוזרקים כוללים תמיסה המכילה חומר הרדמה מקומית להפחתת הכאב, אדרנלין שמפחית את כמות הדימום. בנוסף קיימים נוזלים שעוזרים להפריד את השומן ומפחיתים את כמות שטפי הדם לאחר הניתוח.

  ניתוח שאיבת שומן

 • כמות הנוזלים המוזרקת משתנה בהתאם לניסיון והעדפת המנתח :
  • שיטת TUMESCENT – עושה שימוש בכמויות גדולות של נוזלים (לפעמים עד פי שלוש מכמות השומן להסרה) שיטה זו נועדה למצב בו השאיבה מבוצעת בהרדמה מקומית בלבד (חומר ההרדמה מצוי כבר בתמיסה המוזרקת). פעולה זו דורשת לפעמים זמן ארוך יותר של שאיבה (מספר שעות 4-5 שעות), אך יש לזכור כי אין צורך בשיטה זו בהרדמה כללית.
  • שיטת "סופר רטובה" (SUPER WET) – מאופיינת בהזרקת כמות גדולה של נוזלים, השווה לכמות שנשאבת. גם בשיטה זו הפעולה נמשכת בין שעה לשעתיים.
 • לכל אזור ממנו מתבצעת השאיבה, המנתח חותך חתכים קטנים באזורים מוסתרים ככל הניתן.
 • בשאיבה ממוצעת ניתן להוציא נפחי שומן של עד חמישה ליטר. יתרון השיטה הוא בפשטותה, בניסיון הרב שהצטבר בה, ובציוד הפשוט יחסית. החיסרון הוא בעבודה הפיזית הדרושה מהמנתח בזמן השאיבה.
 • משך זמן הניתוח משתנה בהתאם לגודל הניתוח, השיטה בה משתמשים וסוג ההרדמה.

לסיכום, חשוב לזכור שניתוח שאיבת שומן מאזורים שונים בגוף הוא ניתוח פלסטי לכל דבר ועניין. לכן, מומלץ לבחור במנתח פלסטי מנוסה, אמין ומוביל אשר יוכל לבצע את הניתוח בצורה הטובה, האפקטיבית והמקצועית ביותר.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 0.0/10 (0 הצבעות)


הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.