בניית אתר וורדפרס – WPSites

אתר Medicalist נבנה על ידי חברת WPSItes אשר עוסקת בפיתוח, הקמה ועיצוב של אתרי וורדפרס לחברות ועסקים באינטרנט.

למה כדאי לך לבנות אתר באמצעות וורדפרס ?

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן (CMS) מבוססת קוד פתוח אשר מופצת בצורה חופשית ברשת ( כלומר, בחינם..) והיא מתעדכנת אודות לפיתוח תמידי של אלפי מתנדבים ברחבי העולם.

בניית אתר וורדפרס מאפשר לך שליטה מלאה על תוכן, מבנה ועיצוב האתר. בלחיצת כפתור אחת תוכל להוסיף עמודים חדשים, להעלות סרטון מ – YouTube או לשכתב עמוד קיים – לא תצטרך עוד מתכנת במשרה מלאה לביצוע פעולות יומיומיות החיוניות לעסק שלך.

בנוסף, מערכת וורדפרס כוללת בתוכה אפשרויות הרחבה רבות בצורת פלאגינים לוורדפרס או תוספים לוורדפרס. פלאגינים אלה מאפשרים לך להרחיב את יכולות המערכת לקצה בצורה קלה, מהירה ופשוטה. כמובן, שרוב הפלאגינים מופצים בחינם ולכן העלויות הן כמעט אפסיות (נדרשת התאמה לעברית או התאמה לצרכים ספציפיים ולא יותר מזה).

היתרון הגדול ביותר של מערכת וורדפרס על פני מערכות סגורות אחרות ברשת היא קלות הלמידה של המערכת. למרות שהמערכת מכילה אפשרויות רבות, השימוש בהן הוא אינטואיטיבי ולכן רוב האנשים מצליחים להבין איך לעבוד איתה לבד – בכל זאת, אם תחליט לבנות איתנו אתר חדש למרפאה, לעסק או לחברה שלך אנחנו נשמח לעזור ולייעץ ככל הניתן.

אם אתה רוצה לקבל הצעת מחיר לבניית אתר וורדפרס, צור עימנו קשר עוד היום. אנחנו מזמינים אותך להכנס לאתר WPSites ולהרשם לבלוג שלנו בו תוכל לקבל חדשות, טיפים ושיטות לייעול העבודה עם וורדפרס.

 

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 10.0/10 (5 הצבעות)

בניית אתר וורדפרס – WPSites , 10.0 out of 10 based on 5 ratings


הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.