ד"ר רוני מוסקונה

דוקטור רוני מוסקונה, ששימש כרופא הבית של תוכנית "המראה" (ערוץ 10), הוא מומחה לכירורגיה פלסטית והוא מבין המוכרים והבכירים בארץ.

ד"ר רוני מוסקונה – ניסיון והשכלה

דוקטור רוני מוסקונה הוא בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב וסיים את לימודיו בשנת 1972 ומאז עבר השתלמויות במרכזים רפואיים מובילים שונים בארצות הברית, באירופה ובאוסטרליה. את ההתמחות שלו בכירורגיה פלסטית ביצע בבית חולים רמב"ם שבחיפה ומאז צבר ניסיון רב ומונטין ללא דופי.

ד"ר רוני מוסקונה עזר לאלפי נשים שעברו כריתת שד עקב סרטן ונזקקו לשחזור שד. כיום, רוני מוסקונה הוא המנוסה ביותר בארץ בתחום זה. בנוסף, במשך שנות התמחותו, ביצע דוקטור מוסקונה אלפי ניתוחים פלסטיים אסתטיים, בין היתר מדובר באלפי ניתוחי חזה (הרמה, הגדלה והקטנה), מעל ל- 9000 ניתוחי אף, מאות מתיחות בטן ושאיבות שומן רבות.

הוא מבצע גם מתיחות פנים, הרמת עפעפיים, הצמדת אוזניים, הזרקת בוטוקס ועוד. הוא הראשון שביצע בישראל הגדלת שדיים באמצעות הזרקת חומר חדשני בשם מקרוליין. ד"ר מוסקונה גם מנוסה בהוראת סטודנטים בתחום כירורגיה פלסטית וכללית והוא הנחה עבודות דוקטורט של כעשרה סטודנטים. הוא גם ידוע בכתיבת מאמרים מקצועיים והצגת עבודות בכנסים לאומיים ובינלאומיים.

דוקטור רוני מוסקונה שם דגש לא רק על שביעות הרצון של הלקוחות מתוצאות הניתוח, והוא גם שם דגש על שירות אדיב וחם ויחס אישי לפני ולאחר הניתוח. אין כל השקעה ביחסי ציבור או פרסום, ורוב הלקוחות שמגיעים אליו, מגיעים כיוון שמקצועיותו הגיעה אל אוזניהם. בדרך כלל, הלקוחות שמנותחים שבים כדי לבצע ניתוחים נוספים בגלל הניסיון הרב שצבר בתחום הפלסטיקה.

ד"ר מוסקונה הוא חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, בעל תעודות רבות המעידות על לימודיו והכשרתו ורישיון לעסוק בתחום. שמו הטוב הולך לפניו ומטופלים רבים שנותחו על ידו ממליצים עליו בחום.

דוקטור רוני מוסקונה – פרטי יצירת קשר

דוקטור רוני מוסקונה עובד בשני מוקדים שונים: במרכז הרפואי רמת אביב, תל אביב ובשדרות סיני, חיפה כאשר הניתוחים מתבצעים שלושה ימים בשבוע.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 8.2/10 (10 הצבעות)

ד"ר רוני מוסקונה, 8.2 out of 10 based on 10 ratings


הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.