ד"ר מרקוס הראל

ד"ר מרקוס הראל הינו רופא מנתח מומחה הניצב בחזית הכירורגיה הפלסטית והקוסמטית בישראל עם ניסיון עתיר שנים ואלפי ניתוחים פלסטיים כגון ניתוחים לעיצוב האף, ניתוחים להגדלת, הקטנת או הרמת החזה, שאיבות שומן עודף, עיצוב וחיטוב הגוף וניתוחי פנים הכוללים בין היתר ניתוחים להרמת העפעפיים, מתיחת פנים, הזרקות בוטוקס ועוד מגוון רב של ניתוחים קוסמטיים.

בנוסף להיותו חבר פעיל באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, המונה בתוכה את כל המנתחים הפלסטים והקוסמטים המורשים בישראל, ד"ר הראל הינו חבר פעיל גם במספר איגודים בינלאומיים חשובים בתחום הפלסטיקה והקוסמטיקה הכירורגית, כמו ISAPS (האיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית ואסתטית).

ניסיון והשכלה של ד"ר מרקוס הראל

ד"ר הראל הינו בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת קורדובה, ארגנטינה. בשנת 1988 הוא עלה לישראל והתמחה בכירורגיה פלסטית בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, שם שימש גם כרופא בכיר, כאשר ההתמחות הראשית של ד"ר מרקוס הראל היא בניתוחים קוסמטים, בעיקר אף וחזה, אך גם שאיבות שומן וניתוחי פנים.

במקביל להתפתחות הטכנולוגיה בתחום הכירורגיה הפלסטית, ד"ר הראל מקפיד לעבור השתלמויות לעתים קרובות בחו"ל, בעיקר בארצות הברית, דרום אמריקה וצרפת ואף משתתף תכופות בכנסים בינלאומיים חשובים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית והקוסמטית בהם הוא מרצה ומציג טכניקות ניתוח חדשות שהוא פיתח בתחום ניתוחי חזה, אף, פנים ועוד.

ניתוחים מומלצים אצל ד"ר מרקוס הראל

גולת הכותרת של ד"ר מרקוס הראל מבחינת הניתוחים הפלסטים הרבים שהוא מבצע, הוא ללא ספק תחום ניתוחי האף. סקר של עיתון גלובס קבע שבכל הנוגע לניתוחי אף, ד"ר הראל הינו המותג המוביל בתחום. את המוניטין הרב בתחום ניתוחי האף הוא צבר בזכות הדגש על תוצאות טבעיות של האף – בניגוד למנתחי אף אחרים, ד"ר הראל לא רק מקטין את האף בזמן הניתוח, אלא גם נעזר בטכניקות רבות, בניסיונו הרב ועתיר השנים, על מנת לעצבו כך שיתאים באופן המושלם והטבעי ביותר למבנה הפנים של המנותח.

כל הניתוחים הפלסטיים והקוסמטיים המבוצעים תחת היד המומחית של ד"ר מרקוס הראל, מתקיימים בעיקר בשני מרכזים רפואיים פרטיים – בית החולים אסותא בתל אביב ובמרכז הרפואי נ.א.ר.א ברמת גן. פגישות ייעוץ והכוונה אצל ד"ר הראל מתקיימות במרפאה הפרטית שלו בתל אביב בקביעת תור מראש.

 

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 7.5/10 (13 הצבעות)

ד"ר מרקוס הראל, 7.5 out of 10 based on 13 ratings


הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.