ד"ר טלי פרידמן

בתחום שנשלטת ברובו על ידי גברים, נחמד לראות אישה חזקה אשר מבליטה את כישוריה. ד"ר טלי פרידמן היא מנתחת פלסטית אשר מנהלת את המרפאה לעיצוב הגוף במרכז הרפואי אסף הרופא.

בנוסף לתפקיד זה, ד"ר טלי פרידמן מנהלת את היחידה לעיצוב הגוף בבית החולים אסותא שברמת החייל.

ד"ר טלי פרידמן – ניסיון והשכלה

ד"ר טלי פרידמן החלה את דרכה המקצועית לאחר שסיימה לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב בשנת 1995. מיד לאחר לימודיה, ד"ר פרידמן שירתה כרופאה בצבא (על תרומתה בזמן הצבא, זכתה בפרס איכות מטעם חיל הרפואה) ולאחר שיחרורה הצבאי החלה התמחות בת 6 שנים במחלקה הכירורגית של אסף הרופא.

בנוסף להתמחות בארץ, ד"ר טלי פרידמן ביצעה התמחות בת שנתיים בפיצבורג, ארצות הברית. התמחות זו אפשרה לה לקחת חלק במגוון גדול של ניתוחים, להיות עדה למצבים רבים ולהתמודד עם מטופלים שונים.

כיום, ד"ר טלי פרידמן מציעה ניתוחים פלסטיים לעיצוב הגוף, בין הניתוחים הפופולריים ניתן למצוא ניתוחי אף, ניתוח הגדלת חזה, ניתוח שאיבת שומן, עיצוב עכוז, ניתוחי פנים ועוד. במקביל לעבודה המקצועית שלה, ד"ר טלי פרידמן מפרסמת מאמרים בעיתונות הכתובה ומרצה מבוקשת בכנסים בארץ ובחו"ל.

דוקטור טלי פרידמן – פרטי יצירת קשר

ניתן ליצור קשר עם דוקטור טלי פרידמן בקליניקה הפרטית שלה אשר פועלת בתל אביב או באמצעות המרפאה לעיצוב הגוף במרכז הרפואי אסף הרופא.

אם מצאת אי דיוקים בסקירה שלנו או ברצונך להוסיף פרטים נוספים, נשמח אם תמלא את טופס יצירת הקשר באתר Medicalist.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 8.5/10 (13 הצבעות)

ד"ר טלי פרידמן, 8.5 out of 10 based on 13 ratings


הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.