ד"ר אורי שולמן

ד"ר אורי שולמן הוא מומחה לניתוחים פלסטיים ואסתטיים, חבר ובעל תפקיד מנהלתי באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.

ד"ר אורי שולמן הגיע לתחום האסתטיקה אודות לאביו, ד"ר יהושפט שולמן, אשר התמחה בביצוע ניתוחי אף מורכבים. ניתן לומר שד"ר אורי שולמן ממשיך את דרכו של אביו וגם הוא מציע ניתוחי אף, הגדלת חזה, שאיבות שומן, ניתוחי פנים ועוד.

ד"ר אורי שולמן – ניסיון והשכלה

ד"ר אורי שולמן למד רפואה באוניברסיטת תל אביב, כאשר את ההתמחות בכירורגיה פלסטית ביצע בבית החולים בלינסון, בית החולים תל השומר וקפלן.

כיום במקביל לקליניקה הפרטית שפתח הוא עובד כרופא בכיר בכירורגיה פלסטית בבית החולים קפלן, כותב לכתבי עת מדעיים ומרצה מבוקש בכנסים בישראל ובעולם.

עבודתו של דוקטור אורי שולמן בקפלן מתרכזת בעיקר בניתוחים שחזוריים כמו שחזור שד לאחר כריתה, טיפול בפצועי טראומה, הסרת גידולים, טיפול בכוויות ומומים מולדים.

את ניתוחי הקליניקה הפרטית שלו הוא מבצע בבתי חולים מובילים במרכז הארץ, לפי הלקוח. בתי החולים הם מרכז רפואי נארא, בית חולים אסותא, מרכז רפואי רמת אביב ומרכז עתידים מדיקל סנטר.

דוקטור אורי שולמן – פרטי יצירת קשר

ניתן ליצור קשר עם דוקטור אורי שולמן בקליניקה הפרטית שלו אשר פועלת בתל אביב או באמצעות המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים קפלן שברחובות.  אם מצאת אי דיוקים בסקירה שלנו או ברצונך להוסיף פרטים נוספים, נשמח אם תמלא את טופס יצירת הקשר באתר Medicalist.

 

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 8.7/10 (16 הצבעות)

ד"ר אורי שולמן , 8.7 out of 10 based on 16 ratings


הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.