מנתחים פלסטיים

אינדקס מנתחים פלסטיים

בתקופה בה אפשר למצוא מנתחים פלסטיים רבים, קשה לדעת מי מהם הוא מומחה ואינו מציג עצמו כאחד ועל מי אפשר לסמוך שייתן את הטיפול הטוב ביותר עם תוצאות הניתוח הטובות ביותר.

כיום, ישנם מאות מנתחים פלסטיים בישראל אשר מציעים מגוון רחב של ניתוחי הגדלת חזה, ניתוחי אף, שאיבת שומן, מתיחת בטן ועוד שלל ניתוחים אסתטיים ובריאותיים כאחד. על מנת שתוכלו לבחור את הטובים ביותר, הרכבנו רשימה מלאה של מנתחים פלסטיים מובילים בישראל.

מנתח פלסטי, במידה ואתה מעוניין להופיע ברשימה זו, צור עימנו קשר ונשמח לסקור גם את הקליניקה שלך.

רם סילפן

ד"ר רם סילפן
ד"ר רם סילפן הוא בין המנתחים הפלסטיים המובילים בארץ בכל הקשור לכירורגיה פלסטית, אסתטיקה ושיחזור איברי גוף. ד"ר רם סילפן משמש היום כרופא בכיר במרכז הרפואי רבין, מכהן במנהל תחום האורתופלסטיקה (שחזור מורכב של גפיים) ומייסד שותף של מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית.

מרקוס הראל

ד"ר מרקוס הראל
ד"ר מרקוס הראל הינו רופא מנתח מומחה הניצב בחזית הכירורגיה הפלסטית והקוסמטית בישראל עם ניסיון עתיר שנים ואלפי ניתוחים פלסטיים מוצלחים.

רוני מוסקונה

ד"ר רוני מוסקונה
דוקטור רוני מוסקונה, ששימש כרופא הבית של תוכנית "המראה" (ערוץ 10), הוא מומחה לכירורגיה פלסטית והוא מבין המוכרים והבכירים בארץ.

יצחק רמון

ד"ר יצחק רמון
ד"ר יצחק רמון משמש כרופא בכיר במחלקה הפלסטית בבית החולים רמב"ם שבחיפה ומנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים אלישע שבחיפה. בנוסף לתפקידים אלה, ד"ר יצחק רמון הוא רופא הסדר של חברות הביטוח לצורך ביצוע ניתוחים פלסטיים או ניתוחים אסתטיים, עובד בשיחות קופות החולים כללית ומאוחדת.

טלי פרידמן

ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן היא מנתחת פלסטית אשר מנהלת את המרפאה לעיצוב הגוף במרכז הרפואי אסף הרופא. בנוסף לתפקיד זה, ד"ר טלי פרידמן מנהלת את היחידה לעיצוב הגוף בבית החולים אסותא שברמת החייל.

אורי שולמן

ד"ר אורי שולמן
ד"ר אורי שולמן הוא מומחה לניתוחים פלסטיים ואסתטיים, חבר ובעל תפקיד מנהלתי באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 9.3/10 (8 הצבעות)

מנתחים פלסטיים, 9.3 out of 10 based on 8 ratings


הבהרה : המידע המופיע באתר האינטרנט Medicalist.co.il הוא כללי ואינו מהווה חוות דעת מוסמכת או ייעוץ פרטני אצל מנתח פלסטי או רופא מוסמך.
אין בעלי אתר Medicalist.co.il או מי מחברי המאמרים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר זה.

©כל הזכויות שמורות, פורטל Medicalist ניתוחים פלסטיים.
אתר Medicalist נבנה על ידי WPSites בניית אתרים בוורדפרס מקודם על ידי Signup קידום אתרים באינטרנט.